REFERENCE

Ladislava Walterová, Jiří Riegel (dcera Beátka, 6let)

Vážená paní Pechmanová,

jako rodiče Beátky Riegelové jsme si Vás dovolili oslovit a zároveň Vám tímto poděkovat za provozování dětského koutku při obchodním řetězci Makro Plzeň.

Ze strany rodičů je to výborná výpomoc a úleva od starosti, kdo pohlídá dítě, kterému není 12 let, když je třeba nakoupit.

Váš koutek naše dcera navštěvuje poměrně často a pokaždé jsme byli mile překvapeni přístupem „hlídacích slečen“ a to ať už z hlediska profesionálního, tak hlavně z toho „dětského“. Což dobře vystihuje to, že po každé návštěvě u Vás, nastává přemlouvání dcery z naší strany rodičů, že už opravdu jedeme domů.

Proto pevně věříme, že Vaše služby nadále zůstanou na stejné úrovni pro nás rodiče, ale hlavně pro naše spokojené děti.

Možná by se našla jediná připomínka od nás rodičů, a to zda by nešla rozšířit provozní doba dětského koutku.

Ještě jednou díky a přejeme hodně dalších dětských spokojených návštěv.

 

Zuzana Teřlová (dcera Frances, 9let)

Makro v Praze

Prakticky celý život jsem prožila v Praze. Vždy nás jako rodinu velmi omezovala nepřítomnost dětského koutku u Makra. Na nákupy jsme většinou vyjížděli o víkendu a to jsme brali děti sebou. Buď musel jít do Makra jenom jeden z nás dospělých a druhý čekat v autě u dětí a nebo jsme prostě do Makra nešli. Druhá varianta byla nejčastější.

Nepřítomnost dětského koutku

O víkendu chceme být s dětmi, jezdíme na výlety a ty spojujeme i s nákupy. Když není možnost vstupu s dětmi a zároveň chybí dětský koutek, je daný obchod pro nás vlastně nedostupný. Případný argument, že do Makra můžeme chodit v týdnu je pro nás také nepřijatelný. Jednak v týdnu neradi děláme větší nákupy a pak – jsme podnikatelé, pracovní dobu většinou končíme nejdříve kolem 17hodiny. Po přestěhování z Prahy bydlíme na západních hranicích, cesta do Makra tedy trvá nějakých 45minut. I když má Makro v týdnu déle otevřeno, není ho na větší nákup dost. Nákup v pracovních dnech by byl časově stresující, museli bychom dávat dítě někomu na hlídání. Dalším důvodem proč v týdnu nenakupovat jsou výdaje za cestu. Pokud je jen jednoúčelová (tj. pouze nákup v Makru) nevyplatí se.

 Jsem si jista, že všechny shora zmíněné problémy a mnohé další při nepřítomnosti dětského koutku mají všechny rodiny s dětmi a to ať už bydlí kdekoliv.

Makro v Plzni

Makro v Plzni mě při prvé návštěvě velmi mile překvapilo. Důvodem byla možnost dát dítě do dětského koutku. Hned další návštěvy už byly s naší malou.  Co bydlíme v západočeském kraji, je pro nás nakupování v Makru bez problému. Cena za koutek je také přijatelná.

 

Alena Pešková, Pavel Pešek (syn Honzík, 8let)

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali za provozování dětského koutku (školky) u prodejny MAKRO Plzeň, kterou pravidelně využíváme.

Vzhledem k tomu, že máme pětiletého syna, můžeme tuto prodejnu navštěvovat bez problémů a s jistotou, že je o naše dítě perfektně postaráno. Syn sám se nemůže dočkat, kdy pojedeme nakoupit a on bude moci tuto ,,školku“ navštívit.

Pokaždé se moc těší na ty ,,jiné paní učitelky“, jak si s ním budou hrát, stavět a malovat.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

 

Katka Čapková (dcery Péťa 6 let, Barča 9let)

Dobrý den.

Tímto bych Vám ráda poděkovala za provozování dětského koutku v prodejně Makro Plzeň.

Protože nemám hlídání na své dvě holčičky a v prodejně Makro Plzeň nakupuji často,ráda využívám Vašich služeb.

Do Vašeho dětského koutku se holky vždy moc moc těší. Jsou spokojené se spoustou hraček, útulností dětské koutku i s hodnýma ,,Tetama,,.Kéž by takových dětský koutků jen přibývalo. Ještě jednou moc díky za Vaší přítomnost a přeji hodně spokojených rodičů jako jsem já. Těšíme se na další návštěvu u Vás v dětském koutku. 

 

Slávka Lišková (syn Matyášek, 4roky)

Po první návštěvě byl můj čtyřletý syn uneseny nejen z krásně vybaveného prostředí, ale hlavně z „tety“, která si s nim po celou dobu hlídání hrála a věnovala se mu. Poprvé jsem seděla opodál a sledovala, jak vše probíhá, jestli se mu slečna bude věnovat nebo si tam bude nucen jen tak hrát sám……..věnovala se mu, bylo vidět, ze ji děti baví a syn si s ni ihned začal povídat a něco důležitého vysvětlovat:-). Totéž se opakovalo při dalších návštěvách, i když tam nebyla ta sama slečna, syn byl vždy spokojeny a nikdy nechtěl odejít. A to i přesto, že ne vždy tam mel okolo sebe děti.
Z mého pohledu agentura funguje skvěle, a o děti se tam starají lidi na svém miste.
Moc Vám Děkuji za to, že je u Vás mé dítě spokojené!

ikona faktura

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

BABYLAND - HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Jitka Pechmanová

IČO: 64873595

Sídlo:

Plzenecká 598/33

Plzeň 326 00

ikona mail

MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO FORMULÁŘE:

NAPIŠTE NÁM

11 + 3 =

NAPIŠTE NÁM

14 + 7 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů.

Více informací ZDE.