O NÁS

Jsme zastánci aktivní činnosti dětí, takže pod naším vedením děti malují, hrají společně hry, rozvíjejí logiku, tvořivost, řeč, apod.

Spolupracujeme se studentkami pedagogických a zdravotnických oborů vysokých škol. Díky jejich odbornosti není problém postarat se i o děti s fyzickým i psychickým postižením. Ani jazyková bariéra pro nás není překážkou.

Hlídání dětí provozujeme již od roku 1996, s touto činností máme bohaté zkušenosti. Jsme schopni zabezpečit péči o děti od 3 let, v denní i noční čas. Můžeme s nimi být u Vás doma nebo venku na hřišti. Je možné děti vyzvednout ze školky či školy nebo je kamkoliv doprovodit. Postaráme se o Vaše děti i v době nemoci. Pro dlouhodobé hlídání vybereme dívku tak, abyste byli spokojeni Vy i Vaše děti. Garantujeme bezúhonnost pečovatelek, proškolení pro práci s dětmi a pojištění celé činnosti.

Na základě spolupráce se studentkami pedagogické fakulty zabezpečíme doučování dětí ze základní či střední školy. Je v našich silách vyučovat jakýkoliv předmět v rámci osnov ZŠ a SŠ. Zajistíme také výuku češtiny pro děti jiné národnosti. Kromě těchto studentek u nás pracují i studentky konzervatoře, takže zvládneme i domáci přípravu do ZUŠ (výuka hry na hudební nástroj)

Nabízíme přípravu předškoláčků. Procvičíme s dětmi všechny znalosti a dovednosti pro úspěšné přijetí do 1. třídy.

Rádi připravíme pro Vaše děti i dětskou oslavu podle Vašich přání.

Nově se zabýváme také programy pro děti na svatbách, na oslavách, apod. Vše je přizpůsobeno prostředí, počtu a věku dětí a Vašim přáním.

Historie: Agenturu Babyland jsme založili v roce 1996. Naše první provozovna byla v Plzni na Koterovské ulici – nabízeli jsme dětem předškolního a mladšího školního věku malokapacitní zájmové kluby a hlídání. Zároveň jsme se take začali věnovat domácímu hlídání a doučování dětí v domácnostech.

Od roku 2000 jsme jako první v Plzni začali provozovat dětský koutek v NC Borská pole, v roce 2011 jsme otevřeli další provozovnu v Makro Plzeň a v roce 2018 v Makro Stodůlky.

Nejdůležitější pro nás je spokojenost dětí.

Těšíme se na Vaše děti.

Tým agentury Babyland

ikona faktura

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

BABYLAND - HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Jitka Pechmanová

IČO: 64873595

Sídlo:

Plzenecká 598/33

Plzeň 326 00

ikona mail

MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO FORMULÁŘE:

NAPIŠTE NÁM

13 + 11 =

NAPIŠTE NÁM

10 + 8 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů.

Více informací ZDE.